CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 75 m² CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln villa biedt onderdak aan maximaal 8 gasten en ligt in de buurt van het Tattershall Lakes Country Park, op wandelafstand van circa 7 minuten. Het vakantiehuis biedt een bubbelbad en bevindt zich op 7 km afstand van het Dambuster's Memorial.

    Het Battle of Britain Memorial Flight Visitor Centre is binnen het bereik van de 3-slaapkamer villa gelegen, en Castlefields Estate busstation is op 10 minuten lopen ervandaan. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Tattershall Farm Park, gelegen op een afstand van 3 km.

    De 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een apart toilet.

    De voorzieningen in de privé keuken zijn onder andere een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen Britse gerechten proberen in The Boathouse Bar & Diner, gelegen niet ver van CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa. CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa ligt op 50 minuten met de auto vanaf het treinstation Hykeham, en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln

    De 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln Voorzieningen foto
    Uitzicht op het park
    Double Kamer

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa?
      Het Tattershall Lakes Country Park is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op slechts 550 meter van CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa.
    • Is er een keuken beschikbaar in CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa?
      In CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere het Tattershall Farm Park (3 km), het Dambuster's Memorial 7) en het Battle of Britain Memorial Flight Visitor Centre 2) verkennen.
    • Beschikt CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa over spa?
      Degenen die in CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    CaravanSleeps8-HotTub-FirePlace-Garden-Patio Lincoln